Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Protiplesňový systém

Máte problémy s plesňou ?

Prípravky na zničenie plesní:

  • Savo proti plesni - Účinne odstraňuje všetky druhy plesní a húb. Povrch vydezinfikuje a krásne vybieli. Môžete ho použiť na rôzne povrchy.
  • Biozor Pento - Určený na sanáciu omietok, murív a stierok v interiéroch voči plesniam, hubám, kvasinkám s hĺbkovou likvidačnou resp. preventívnou účinnosťou. V kombinácii s Biozorom Normál tvorí ucelený náterový systém, ktorý tvorí algicídnu, baktericídnu a fungicídnu ochranu stien v interiéri.
  • Asanex - Obsahuje aktívnu striebornú zlúčeninu, ktorá svojím účinkom nedovolí novým spóram ich vyklíčenie a následný rast, pričom sa zároveň dlhodobo a aktívne likviduje aj už predtým narastené podhubie plesní.
  • Plesnistop - Zaberá proti plesniam, hubám, riasam alebo lišajníkom okamžite a účinne. PlesniStop je zároveň aj účinnou prevenciou, preto je ho vhodné pridávať priamo do náterov.

Protiplesnové nátery:

  • Jupol Citro - Farba s účinnou ochranou filmu proti plesni, vhodná predovšetkým na dekoračnú ochranu stien a stropov v priestoroch, v ktorých z dôvodu vysokej relatívnej vlhkosti vzduchu je veľká pravdepodobnosť vzniku kondenzátu a tým veľká pravdepodobnosť intenzívneho rozvoja rôznych druhov stenových plesní.
  • Biozor Normal - Určená na povrchovú úpravu omietok, murív, stierok, sadrokartónu a betónu v interiéroch. Poskytuje preventívnu ochranu proti plesniam. Náter je paropriepustný, vyznačuje sa vysokou belosťou a krycou schopnosťou.

 

Prevencia proti plesniam:

  • Pohlcovač vlhkosti Ceresit Aero 360° - Nový systém pohlcovania vlhkosti optimalizuje nadmernú vlhkosť vzduchu prostredníctvom 360° cirkulácie vzduchu. Zaisťuje tak vysoký účinok pohlcovania vlhkosti a neutralizuje zápach.

 

webygroup

dnes je: 21.9.2019

meniny má: Matúš

podrobný kalendár


491368

Úvodná stránka