Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Miešacie centrum HET


Spoločnosť HET je česká výrobno obchodná spolocnosť bez akejkoľvek zahraničnej účasti- Začali podnikať v obore stavebných hmôt v roku 1991, odvtedy vlastnici spoločnosti neustále investujú do rozvoja. Len v posledných dvoch rokoch sa v súčte jedná o investície presahujúce sumu 100 miliónov korun. Prioritou všetkého úsilia zamestnancov spoločnosti HET bola, je aj bude snaha ponúknuť svojim zákazníkom aj obchodným partnerom nielen vynikajúci pomer kvality výrobkov a ich ceny, no predovšetkým uspokojenie ich dopytu, požiadaviek či riešenie problémov.Hetline ECO je interiérová disperzná paropriepustná farba. Odporúčame pre komerčné obývacia priestory, kancelárie, školy, priemyselné aplikácie.
Vysoká belosť 94 %, odolnosť voči oteru za sucha, matný vzhľad, paropriepustnosť, tónovateľnosť na tónovacích strojoch.

Výdatnosť: 6-10m2/kg.
 


Hetline LF je interiérová univerzálna disperzná farba. Odporúčame pre komerčné priestory, detské izby, chodby, kancelárie, predajné priestory.
Vysoká belosť 95 %, výborná paropriepustnosť,  odolnosť voči oteru za sucha, výrazná krycia schopnosť, tónovateľnosť na tónovacích strojoch, vhodná na nátery sanačných omietok systemu.

Výdatnosť: 6-10m2/kg.Brillant 100 je interiérová disperzná umývateľné farba. Doporučujeme pre reprezentatívne obývacie a komerčné priestory, detské izby, kuchyne, kúpeľne, nemocnice, školy a pod.

Vysoká belosť 95 %,odolnosť voči oteru za mokra,   výrazná krycia schopnosť, matný vzhľad, doporučovaná pri požiadavkách na vysokú odolnosť náteru, tónovateľnosť na tónovacích strojoch.

Výdatnosť: 6-10m2/kg.

 Mikral 100 je fasádna čisto akrylátová hladká farba. Doporučujeme pre fasády a zatepľovacie systémy.

Výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, zvýšená odolnosť voči kyslým dažďom a priemyselným exhalátom, paropriepustnosť, umývateľnosť a oteruvzdornosť, tónovateľnosť na tónovacích strojoch.

Výdatnosť: cca 7m2/kg (môže sa líšiť v závislosti od podkladu).


UP-Grund je univerzálny pigmentovaný penetračný prípravok.

Používa sa ako základný náter pred aplikáciou disperzných, akrylátových, vinylových a silikónových farieb, tmelov, na stierkové vrstvy pod tenkovrstvové, akrylátové a silikónové omietkoviny  u zatepľovacích systémoch, na sadrokartón, sadrovláknité dosky, sadrové stierky a iné savé podklady.

                                             Vydatnosť: 2,5 - 8 m2/kg.

  


 

webygroup

dnes je: 21.9.2019

meniny má: Matúš

podrobný kalendár


491374

Úvodná stránka