Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Miešacie centrum DULUX

Rozhliadnite sa a s veľkou pravdepodobnosťou nájdete miesta, ktorým spoločnosť AkzoNobel dodala na kráse. Použitie našich produktov nájdete všade, v Olympijských arénach v Pekingu, na Harbor Bridge v Sydney, ale napríklad aj na domoch vo Vašom susedstve. Aj keď si to neuvedomujete, vidíte výsledky našej práce každý deň. To preto, že na svete nenájdete spoločnosť, ktorej dekoratívne a špeciálne náterové hmoty by ľudia používali viac, než je tomu u AkzoNobel.


Dulux Acryl Matt je matná akrylátová emulzná farba určená na nátery stien a stropov v interiéri. Je vyrobená z kvalitných surovín s optimalizovaným obsahom pigmentov. Zaručuje veľmi dobré krytie a dlhú životnosť odtieňa.

Farebné odtiene : Podľa palety Dulux Colour Mixing System, výber z viac ako 6 000 odtieňov.

Teoretická výdatnosť: 13m2/l.

 


Dulux Expert Matt je umývatelná emulznoakrylátová farba vyrobená z prvotriednych surovín. Nový optimalizovaný obsah pigmentov zaručuje vynikajúce krytie a dlhú životnosť odtieňa . Plná umývatelnosť farby sa dosiahne po 28 dňoch.

Farebné odtiene : Podľa palety Dulux Colour Mixing System, výber z viac ako 14 000 odtieňov.

Teoretická výdatnosť: 15m2/l.

 

            


 

Dulux Resist je rozpúšťadlový univerzálny náter s veľmi dobrým krytím dodáva natretému povrchu vysokú odolnosť. Vhodný pre vnútorné i vonkajšie povrchové úpravy, obzvlášť vhodný na okná, dvere, kovové konštrukcie a ďalšie povrchy ošetrené základnou farbou. Odoláva teplotám do 90 ° C, a preto je možné ho použiť aj na nátery vykurovacích telies. Riedi sa syntetickým riedidlom (S6006).

Farebné odtiene : Podľa palety Dulux Colour Mixing System, výber z viac ako 6000 odtieňov.

Teoretická výdatnosť: 13m2/l.

 

 


Dulux Rapidry je vodou riediteľný univerzálny náter vysokej kvality so saténovo matným vzhľadom na drevené a kovové povrchy v interiéri a exteriéri. Náter je rýchloschnúci, s minimálnym zápachom, má vynikajúcu rozliv a veľmi dobrú kryciu schopnosť. Dlhodobo odoláva teplotám do 90 ° C, a preto je možné ho použiť aj na nátery vykurovacích telies. Riedi sa s vodou.

Farebné odtiene : Podľa palety Dulux Colour Mixing System, výber z viac ako 11 000 odtieňov.

Teoretická výdatnosť: 14m2/l.

 

 


 


 

Dulux Classic Select Woodstain je tónovateľná tenkovrstvá lazúra na drevo v exteriéri, určená najmä pre profesionálne použitie. Náter preniká hlboko do podkladu a poskytuje v tenkej vrstve matný povrch, na ktorom sa netvoria pľuzgieriky alebo odlupujúce sa šupiny. Je odolný voči vlhkosti a UV žiareniu a poskytuje až šesťročnú ochranu.

Farebné odtiene : Podľa palety Dulux Colour Mixing System, výber z 60 odtieňov.

Teoretická výdatnosť: 14m2/l.

 

 

Dulux Protective Woodsheen tónovateľná strednovrstvová rozpúšťadlová alkydová lazúra pre použitie v interiéri a exteriéri, určená najmä pre profesionálne použitie.Vytvára stredne silnú vrstvu so saténovým leskom. Náter je trvanlivý a odpudzuje vodu, riadi difúziu vodných pár, a zamedzuje tak praskaniu a napúčaniu dreva. Je odolná voči poveternostným vplyvom a poskytuje až osemročnú ochranu.

Farebné odtiene : Podľa palety Dulux Colour Mixing System, výber z 60 odtieňov.

Teoretická výdatnosť: 20m2/l.

 

 


 

webygroup

dnes je: 21.9.2019

meniny má: Matúš

podrobný kalendár


491372

Úvodná stránka