Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Miešacie centrum CHEMOLAK

História tejto firmy siaha až do roku 1929. Cieľom dnešného Chemolaku je neustále zlepšovanie kvality a spektra ponúkaného sortimentu. V neposlednej rade starostlivosť o životné prostredie a dosiahnutie vysoko profesionálnej úrovne vyrábaných a balených produktov. Zavádzaním progresívnych foriem výroby, modernizáciou technologických postupov, rastom profesionality pracovníkov sa radí Chemolak medzi špičkové podniky v Európe.


Syntetika extra S2013N


Disperzia anorganických a organických pigmentov v roztoku alkydovej živice a organických rozpúšťadiel s prísadou sušidla.

Použitie:
Ako vrchný lesklý náter na kovy a iné podklady pre vonkajšie a vnútorné prostredia napr. priemyselných výrobkov, konštrukcií, strojov, poľnohospodárskej techniky a technologických zariadení. Nátery majú dobrú odolnosť voči poveternostným vplyvom.

Tónovanie farebných odtieňov podľa vzorkovnice RAL, NCS, COLORADOMIX sa zabezpečuje pomocou objemovo dávkovacieho tónovacieho systému INDUSTRY MIX.

Riedidlo: S 6006, S6001.

Aplikácia a použitie:


Polyuretán U2181

Disperzia anorganických a organických plnív v roztoku špeciálnych akrylátových živíc a aditív.

Použitie:
Ako vrchný náter na kovové predmety, na povrchovú úpravu strojárskych výrobkov, cestných a stavebných strojov a dopravných prostriedkov. Nesmie byť použitý na povrchovú úpravu predmetov prichádzajúcich do styku s pitnou vodou, potravinami, krmovinami a na maľovanie detského nábytku a hračiek.

Tónovanie farebných odtieňov podľa vzorkovnice RAL, NCS, COLORADOMIX sa zabezpečuje pomocou objemovo dávkovacieho tónovacieho systému INDUSTRY MIX.

 

Riedidlo: U6051 / Tužidlo: U7081 / Pomer tuženia: 4 diely U2181 : 1 diel U7081.

Aplikácia a použitie:

 


 

webygroup

dnes je: 21.9.2019

meniny má: Matúš

podrobný kalendár


491369

Úvodná stránka