Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Laky a moridlá

Moridlá na drevo

Sú určené na farebnú povrchovú úpravu a farebné zvýraznenie štruktúry dreva u drevených obkladov, záhradného nábytku, parkiet, nábytkových dielcov z masívneho, dyhovaného dreva a ostatných stolárskych výrobkov v interiéri.
Moridlo sa vyznačuje zlepšenou brúsiteľnosťou a pretierateľnosťou. Sýtosť farebného odtieňa sa dá zosilniť viacnásobnou aplikáciou moridla, alebo znížiť zriedením. Zmiešaním rôznych odtieňov moridiel sa dajú pripraviť nové odtiene podľa predstáv užívateľa. Po zaschnutí moridla je potrebné drevo prebrúsiť brúsnym papierom a následne realizovať konečnú povrchovú úpravu transparentným lakom.

V našej predajni nájdete:

 • Vodové - Pam
 • Liehové - Druchema
   

                                       

 

 

 

 


 

Polyuretánové laky

Sú špeciálne laky určené na nové aj renovačné nátery drevených povrchov v interiéri. Sú určené na vysoko odolné nátery drevených podlách, schodov, barových pultov, nábytku a iných výrobkov z dreva v interiéri. Maju zvýšenu odolnosť voči mechanickému opotrebeniu, sú pružné a nepraskajú.

V našej predajni nájdete: lesklé, polomatné, matné

 • Vodou rieditelné: Sokrates Movipur, Xyladecor podlahový lak H2O, Diamond Glaze.
 • Rozpúšťadlové: Profilak, Xyladecor podlahový lak, Epoxidový lak S1300.

Interiérové laky

Sú určené na nátery dreva, drevených obkladov, stropov, dyhovaných, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, preglejok, nábytku a ostatných drevených dekoratívných predmetov v interiéri.

V našej predajni nájdete: lesklé, polomatné, matné

 • Vodou rieditelné: PamLak - možno použiť na povrchovú úpravu detského dreveného nábytku, hračiek a výrobkov určených pre deti vo veku do 3 rokov,

 • Syntetické (S6006): Luxol Interiérový lak.
 • Acetonové (C6000): ProDrevo C1037/C1038.

   

Exteriérové laky

Exlak

Najmodernejší priehľadný lak. Je určený do ťažkých podmienok exteriéru, no možno ho používať i v interiéri. Exlak je určený na vrchné lakovanie dreva a drevených výrobkov ako sú dvere, ploty, okenice, záhradný nábytok, pergoly, chaty, obloženia stien, stropov a ostatných. V ponuke lesklý alebo matný.

Luxol Lodný lak

Určený na ochranu drevených povrchov vo veľmi vlhkom prostredí. Náter zaručuje dlhodobú ochranu pred poveternostnými vplyvmi a vlhkosťou.  Produkt je vhodný na všestranné použitie v exteriéri aj v interiéri, na dekoratívne nátery drevených stavebných prvkov vo vlhkom prostredí, na nátery lodí v sladkovodnom prostredí nad čiarou ponoru, záhradný nábytok, športové náradie, korok alebo drevené obloženie stien. Tiež je vhodný na kúpeľňový nábytok. V ponuke lesklý.

 

 

Brúsne základy na drevo

Sú určené na plnenie pórov dreva ako transparentné základné laky, ktoré zlepšujú kvalitu povrchu pred aplikáciou vrchných lakov a zvyšuje ich výdatnosť a priľnavosť.

V našej predajni nájdete:

 • Vodou rieditelné: Pam Brúsny základ.
 • Acetonové (C600): Chemolak C1175.

Laky a impregnácie na kameň

V našej predajni nájdete: lesklé, matné

 • Granit - Rozpúštadlový lak.
 • Geolak - Vodou rieditelný lak.
 • Lukofob 39 - Silikónový vodoodpudivý prípravok.
 • DenBraven Profi - Impregnačný a ochranný náter stien.


 

webygroup

dnes je: 21.9.2019

meniny má: Matúš

podrobný kalendár


491365

Úvodná stránka