Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Farby na podlahu

Sú určené na betónové povrchy v interiéri a exteriéri kde je potrebné dvomi nátermi zabezpečiť primeranú funkčnosť, elasticitu, ochranu voči mechanickému opotrebovaniu a poveternostnú odolnosť. Vhodné sú hlavne na nátery podláh v skladoch, pivniciach, garážach a na balkónoch.


V našej predajni nájdete:

  • Uniakryl (C6000)

Používa sa predovšetkým k vodorovnému dopravnému značeniu vozoviek ale i na povrchovú úpravu iných betonových a asfaltových plôch, ako sú chodníky, pivničné a garážové priestory, výrobné haly. V odtieňoch bielej, žltej, oranžovej, zelenej a červenej.

  • Betona (S6006)

Lesklá, alkyduretánová, na vzduchu zasychajúca farba. Používa sa na nátery najmenej jeden mesiac starých a vyzretých povrchov v interiéroch a exteriéroch, všade tam, kde je potrebné zabezpečiť primeranú funkčnosť, elasticitu, ochranu voči mechanickému opotrebeniu a povetrenostú odolosť. V odtieňoch bielej, okrovej, červenohnedej, modrej, zelenej a sivej.

  • Hydroban (S6005)

Syntetická a penetračná náterová látka na beton, kov a drevo. Je určený na nátery betónu a iných materiálov izolovaných proti zemnej vlhkosti. Je vhodný najmä ako ochranný a protiprašný náter na betonové plochy. Je odolný voči vode. V odtieňoch bielej, svetlošedej, šedej, okrovej, modrej, zelenej a červenohnedej.

  • Epoxyban (S6300)

Moderná syntetická dvojzložková epoxidová náterová hmota na betón určená k náterom betonových podláh s veľmi vysokou mechanickou záťažou. Natreté plochy odolávaju pôsobeniu tažkej manipulačnej techniky a dlhodobému kontaktu vačšine bežných chemikálií. Je použiteľný ako liata podlahovina. Výsledný náter je lesklý, v odtieňoch RAL7045, RAL1023, RAL3000, RAL6034, RAL5012, RAL7011, RAL7035, RAL9003, RAL1015. (U nás v ponuke len na objednávku).


Farby na bazén

  • Natrima na bazény (C6000)

Je vrchná matná rozpúšťadlová farba určená na povrchovú úpravu betónových bazénov, okrasných záhradných jazierok a nádrží. Je možné ju použiť aj na povrchovú úpravu betónu, skarbonizovaných omietok, vláknocementu a pod. Vyznačuje sa veľmi dobrou odolnosťou voči pôsobeniu vody, poveternostných vplyvov a výkyvom teplôt. V odtieňoch bazénová modra a oceánovo zelená.


 

webygroup

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár


495196

Úvodná stránka