Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Farby na kov

 Základné a vrchné farby

V našej predajni nájdete: Syntetické (S6006), Acetónové (C6000), Olejové (S6006), Polyuretánové (U6051), Alkyduretánové (S6005), Akrylátové (voda).

Význam základnej farby:

  • Dokonalá ochranná bariéra voči korozií
  • Výborná priľnavosť k povrchu materiálu
  • Plnenie pórov savých materiálov
  • Perfektný podklad pod rôzne vrchné emaily
  • Určené na vonkajšie i vnutorné použitie

Význam vrchnej farby:

  • Náteri sú odolné proti poveternostným vplyvom
  • Trvale lesklý/polomatný/matný film, stabilita odtieňov
  • Vysoká prilnavosť na základné i staré náteri a rôzne povrchy
  • Pekný, hladký, zliaty povrch: Veľmi ľahká rozotieratelnosť
  • Určená na vonkajšie i vnutorné použitie

 

2v1 samozákladové farby

Tepeľne odolné farby

 

 

 

ZÁKLADNÉ FARBY:

S2000 Syntadur- Farba základná syntetická rýchloschnúca náterová pod syntetické a nitrocelulózové náterové hmoty na kovy.

Balenie:  0,9kg, 3,8kg, 5kg, 10kg.

Farba:  biela, šedá, červenohnedá.

 

S2000 Primalex základná farbaFarba základná antikorózna je určená na základné nátery kovových povrchov určených pre vonkajšie a vnútorné prostredie. Má vysoko kvalitné antikorózne vlastnosti.

Balenie: 0,7kg, 5kg.

Farba: biela, sivá, červenohnedá.

 

S2003 Formex- Farva syntetická základná antikorózna rychloschnúca na kov. Je určená k základným antikoroznim náterom ocele, hliníka, mosadze, zinku a pod. Vyznačuje sa rýchlim zaschnutím.

Balenie: 0,6l, 4l.

Farba: šedá.
 

O2025 Jefa- Farba fermežová. Používa sa na základné nátery dreva, vyzretých omietok a iných kovových aj nekovových materiálov pre interiéry a exteriéry.

Balenie: 1,3kg, 5kg, 8kg.

Farba: biela

 
 

O2004- Olejová základná farba, konštrukčná na kovy. Je určená na základné nátery železných konštrukcií vystavených povetrnostným vplyvom. Nie je určená pre nátery prichádzajúce do priameho styku s pitnou vodou, potravinami, krmivami a pre nátery detského nábytku a hračiek.

Balenie: 1kg, 9kg.

Farba: červenohnedá.

C2000 Celox primer- Zakladná nitrocelulózov farba určená na kovy, vhodná pod vrchné nitrocelulózové farby pre vnútorné použitie. Vyhovuje pre náteri vyrobkov a plôch, ktoré prichádzajú do nepraimeho styku s pitnou vodou a krmivami.

Balenie: 0,6l, 3,5l.

Farba: biela, šedá, červenohnedá.

 

Rust oleum ( Alkyton ) Penetrátor- Je základová antikorózna náterová hmota. Výrobok obsahuje antikorózne pigmenty.Špeciálne zloženie spôsobuje, že preniká koróziou až na surový kov.

Balenie: 0,25l, 0,75l 5l.

Farba: červenohnedá, svetlo šedá.
 

Rust oleum ( Alkyton ) Galvinol- Je špeciálny adhézny nereaktívny prípravok, určený ako základ na povrchy so zlou priľnavosťou, predovšetkým na pozinkovanú oceľ a farebné kovy.

Balenie: 0,25l, 0,75l, 5l.

Farba: modrastá, transparentná.

 

U2061 Chemopur G ( polyuretánová farba )- Používa sa ako základný náter na kovové podklady. Vyniká dobrou kryvosťou, striekateľnosťou, nesteká a má výbornú priľnavosť k podkladu. Má výborné fyzikálno-mechanické vlastnosti a dobrú súdržnosť s vrchnými nátermi.

Balenie: 1kg, 5kg, 10kg.

Farba: biela, šedá, čierna.

Sokrates anticor- Je rýchloschnúca vodou rieditelná základná antikorózna farba.Poskytuje mohutnú antikoróznu ochranu s vysoko účinným inhibitorom bleskovej korózie.Farba je určená pre náteri kovových podkladov ako je ocelový, galvanizovaný, pozinkovaný alebo hliníkový podklad.

Balenie: 0,8kg.

Farba: šedá.

 

VRCHNE FARBY:

S2013 Synta Používa sa na vrchný náter na kovy, drevo a iné materiály opatrené základným náterom pre vnútorné aj vonkajšie prostredie.
Balenie:0,75kg, 5kg, 10kg.

Farba: podla vzorkovníka.

 
 
 

O2117 Olema- Používa sa na konečne natery dreva, vyzretych omietok a inych kovovych aj nekovovych materialov pre exteriery.

Balenie: 0,75l, 5kg.

Farba: biela.

 

C2001 Celox- Nitrocelulózová ( acetónová ) vrchná farba na drevený a kovový nábytok. Použva sa na povrchové úpravy kovov pre interiér aj exteriér, prípadne dreva v interiéry.

Balenie: 0,75l, 3,5l.

Farba: podla vzorkovníka.


 

U2081 Chemopur E ( polyuretanová farba )- Je určený ako vrchný náter na kovové podklady strojárskych výrobkov, ako sú cestné a stavebné stroje, konštrukcie a všade tam, kde sa vyžaduje vysoko kvalitná povrchová úprava a odolnosť náteru.

Balenie: 0,8kg, 4kg.

Farba: podla vzorkovníka.

 

U2098 Chemopur RW-Matná- Je určený ako vrchný náter na kovové podklady strojárskych výrobkov, ako sú cestné a stavebné stroje, konštrukcie a všade tam, kde sa vyžaduje vysoko kvalitná povrchová úprava a odolnosť náteru.
Balenie: 1kg.

Farba: čierna.

Renolast- Je určený na povrchovú úpravu plochých stirech, dreva, niektorých plastických hmôt, muriva, betonu a pod. kde sa okrem izolačného a konzervačného účinku požaduje, aby náter účinne odrážal svetelné a tepelné lúče.

Balenie: 3kg, 7kg, 16kg.

Farba: strieborná.

 

 

 

2v1 FARBY ( základná a vrchná v jednom ):

Ferro Color- Disperzia anorganických pigmentov a plnív v roztoku alkydovej živice a vysychavého oleja s prídavkom aditív.používa ako základná aj vrchná farba (2v1) na kovové povrchy (oceľ, železo, zoxidovaný pozink). Konečný náter chráni podklad pred koróziou.

Balenie: 0,75l, 2,5l.

Farba: podla vzorkovníka.

 

Superkov- Je jednovrstvová antikorózna syntetická náterová farba na kov určená k povrchovej úprave kovových materiálov a k ich účinnej ochrane proti korózii. Superkov je vhodná predovšetkým k vonkajším ochranným náterom .
Balenie: 0,8kg, 2,5kg, 5kg, 20kg.

Farba: šedá, hnedá, červenohnedá, čierna, zelená.

 

Alkyton- Je email špeciálneho zloženia, ktoré mu dodáva dostatočnú tvrdosť pri zachovaní maximálnej pružnosti. Na povrchu vytvorí trvalú bariéru, ktorá odpudzuje vodu a odoláva vplyvom každého počasia.

Balanie: 0,25l, 0,75l, 5l.

Farba: podla vzorkovníka.
 

Alkyton kováčska farba- Je základný aj vrchný náter v jednom. Náter vykazuje dobrú charakteristiku zasychania aj pri nižších teplotách.Účinné antikorózne pigmenty poskytujú dlhodobú antikoróznu ochranu.

Balenie: 0,75l, 2,5l.

Farba: zelená, čierna.
 

S2211 Zinorex- Je rýchlo schnúca jednovrstvová antikorózna farba určená k náterom výrobkov ocele, pozinkovanej ocele vrátane čerstvých pozinkovaných materiálov, hliníku, medi a ľahkých kovov pre vonkajšie a vnútorné prostredie.

Balenie: 0,6l, 3,5l.

Farba: biela, šedá, podla vzorkovníka.

 

 

 

FARBY NA RADIATOR:

Synrad- Používa sa v interiéri aj v exteriéri na konečnú povrchovú úpravu kovových podkladov, najmä na radiátory teplovodného ústredného kúrenia.

Balenie: 0,75kg, 5kg.

Farba: biela, slonová kosť.

 

S2119 Radbal- Je syntetický lesklý email. Radbal je určený k vrchným náterom radiátorov teplovodného kúrenia. Má rýchle zasychanie a dobré mechanické vlastnosti.

Balenie: 0,8kg, 5kg.

Farba: biela, slonová kosť.

 

 

 

TEPEĽNE ODOLNÉ FARBY:

Aluxal- Je určený nátery vykurovacích telies, pecí, výfukových rúr, hláv motorov a pod. vystavením teplotám do 500°C.

Balenie: 80g, 1kg, 4kg.

Farba: strieborná.

 

Aluksyl 0910- Je určený na nátery pecí, rúr, výfukov, vykurovacích telies s max. povrchovou teplotou do 500°C.Výrobok nie je určený na nátery prichádzajúce do priameho styku s potravinami a pre nátery detského nábytku a hračiek.

Balenie: 80g, 400g, 800g.

Farba: strieborná.
 

Bisil thermo- Je silikón - akrylátový email určený ako konečná úprava ocele, liatinových predmetov, a konštrukcií vystavených tepelnému namáhaniu do 700°C.

Balenie: 80g, 350g.

Farba: biela, čierna, strieborná, zlatá, medená.

  

Striebrenka- Nanesená na odhrdzené kovové predmety, chráni ich pred nadmernou oxidáciou pri tepelnej expozícii až do teplôt 600 °C.

Balenie: 100g. 

Farba: strieborná.

 
 


 

webygroup

dnes je: 27.11.2015

meniny má: Milan

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

299656

Úvodná stránka